Island Challenge, Coogee, Sun, Nov 24, 2013 - 2.4km results categorically                  
Pos'n O'all Surname 1st name Age Sex From Race # Time Cat. Cat. Pos'n Sex Pos'n Team TeamType
127 HARPER Natalie 15 F  (NSW) 1271 0:41:14 F13-19 1 20    
156 SMITH Emma 17 F Matraville (NSW) 31 0:42:15 F13-19 2 27    
177 CALDER Tessa 19 F  (NSW) 1405 0:42:46 F13-19 3 31    
179 O'HEA Finella 14 F Eastakes (NSW) 28 0:42:52 F13-19 4 32    
216 WILSON Lily 15 F  (NSW) 1314 0:43:45 F13-19 5 40    
308 GRELLMAN Katherine 19 F Kensington (NSW) 19 0:46:06 F13-19 6 69    
338 CASTRO CERNEAZ Tatiana 15 F Waverton (NSW) 16 0:46:50 F13-19 7 76    
342 NICHOLSON Madison 15 F Pennant Hills (NSW) 27 0:46:57 F13-19 8 78    
404 PICONE Madelyn 17 F  (NSW) 1410 0:48:17 F13-19 9 94    
427 SINCLAIR Hannah 17 F  (NSW) 1406 0:48:42 F13-19 10 98    
432 HAYES Tara 16 F  (NSW) 1444 0:48:47 F13-19 11 99    
552 WILSON Rebecca 15 F  (NSW) 1450 0:51:38 F13-19 12 143    
847 HARDWICK Isabella 14 F  (NSW) 1313 1:11:46 F13-19 13 260    
848 COWEN Emily 14 F  (NSW) 1306 1:11:46 F13-19 14 261    
112 FITZGIBBON Emma 26 F Randwick (NSW) 65 0:40:38 F20-29 1 17    
123 GREEN Wendy 26 F Double Bay (NSW) 72 0:41:05 F20-29 2 18    
168 MALLINSON Jacqueline 25 F  (NSW) 1460 0:42:36 F20-29 3 28    
181 BISSAKER Emma 23 F Killara (NSW) 42 0:42:53 F20-29 4 33    
213 WHITE Lorna 11 F  (NSW) 1569 0:43:35 F20-29 5 38    
215 FITZPATRICK Maev 29 F Surry Hills (NSW) 66 0:43:44 F20-29 6 39    
225 HARRINGTON Jemma 22 F Johanna (VIC) 76 0:43:59 F20-29 7 42    
262 HENNESSY Clare 27 F  (NSW) 1371 0:45:03 F20-29 8 52    
267 ROBERTSON Emma 27 F  (NSW) 1368 0:45:10 F20-29 9 54    
269 HOLLAND Sasha 24 F Maroubra (NSW) 81 0:45:13 F20-29 10 56 sea's the limit girls & boys Teams
306 FRYER Georgia 27 F Paddington (NSW) 68 0:46:05 F20-29 11 67    
323 MOLLOY Carmel 29 F Camperdown (NSW) 107 0:46:28 F20-29 12 72    
328 BURNS Bridget 21 F Annandale (NSW) 44 0:46:36 F20-29 13 74    
346 COGGAN Sarah 29 F Surry Hills (NSW) 54 0:47:03 F20-29 14 80    
350 HUNTER Clare 25 F Tamworth (NSW) 84 0:47:09 F20-29 15 82    
365 MULLER Eva 29 F Bondi Beach (NSW) 109 0:47:32 F20-29 16 88    
387 AMOS Hannah 22 F  (NSW) 1474 0:47:55 F20-29 17 91    
400 SPEET Simone 25 F Randwick (NSW) 129 0:48:13 F20-29 18 93    
435 BUNDEY Freya 24 F  (NSW) 1592 0:48:55 F20-29 19 100    
478 HOLMQVIST Maria 29 F  (NSW) 1325 0:50:03 F20-29 20 116    
491 HACHEY Audrey 25 F Ashfield (NSW) 1598 0:50:21 F20-29 21 120    
495 GOLDHAGEN Gemma 22 F Glenwood (NSW) 70 0:50:21 F20-29 22 123    
500 MONTGOMERY Kimberley 25 F  (NSW) 1476 0:50:26 F20-29 23 125    
532 CORDUKES Clare 26 F Redfern (NSW) 56 0:51:10 F20-29 24 137    
546 BARBOV Nadia 29 F  (NSW) 1516 0:51:26 F20-29 25 140    
563 PARKER Kelly 20 F Hunters Hill (NSW) 113 0:52:05 F20-29 26 146    
564 PAKER Alexandra 22 F  (NSW) 1514 0:52:07 F20-29 27 147    
568 BANNISTER Lisa 29 F Bondi (NSW) 40 0:52:11 F20-29 28 150    
582 DIX Ingrid 24 F Bondi (NSW) 61 0:52:36 F20-29 29 155    
585 HARLEY Margot 29 F  (NSW) 1459 0:52:38 F20-29 30 157    
594 PUTTICK Clare 24 F Randwick (NSW) 119 0:52:50 F20-29 31 161    
595 MCRAE Kate 23 F Greenwich (NSW) 105 0:52:52 F20-29 32 162    
634 DE CARLO Jasmine 28 F  (NSW) 1571 0:54:06 F20-29 33 173    
651 SEMCZUK Megan 26 F Coogee (NSW) 127 0:54:40 F20-29 34 177    
685 JENNINGS Marie 28 F  (NSW) 1559 0:55:34 F20-29 35 183    
686 MCRAE Victoria 20 F Lavender Bay (NSW) 106 0:55:38 F20-29 36 184    
690 THOMPSON Teneille 28 F  (NSW) 1447 0:55:42 F20-29 37 185    
692 NOWLAN Amelia 25 F  (NSW) 1458 0:55:47 F20-29 38 187    
696 CHAPMAN Ainslie 27 F Randwick (NSW) 51 0:55:51 F20-29 39 190    
706 MCINERNEY Stephanie 29 F  (NSW) 1473 0:56:40 F20-29 40 193    
713 GOOCH Jessica 23 F  (NSW) 1430 0:57:04 F20-29 41 196    
718 MALLOY Rebecca 20 F  (NSW) 1433 0:57:23 F20-29 42 200    
736 WILSON Alice 29 F Bondi Beach (NSW) 140 0:58:08 F20-29 43 205    
759 BATES Sally 28 F Randwick (NSW) 726 0:59:27 F20-29 44 215    
762 JACOB Kat 28 F Clovelly (NSW) 86 0:59:41 F20-29 45 216    
764 PRICE Katie 28 F Greenwich (NSW) 118 0:59:54 F20-29 46 218    
786 CLODY Megan 23 F Randwick (NSW) 53 1:01:31 F20-29 47 229    
816 AZZARELLO Mia 22 F  (NSW) 1431 1:05:02 F20-29 48 244    
41 MILLER Andrea 32 F  (NSW) 1249 0:36:55 F30-34 1 5    
47 BARNES Anna 32 F  (NSW) 1338 0:37:33 F30-34 2 7    
54 VAN LINT Jacinta 34 F Coogee (NSW) 232 0:37:44 F30-34 3 8    
56 JENKINS Kirsten 30 F  (NSW) 1462 0:37:49 F30-34 4 9    
57 SIDDALL Laura 33 F Rose Bay (NSW) 222 0:37:53 F30-34 5 10    
76 HILL Melissa 30 F Maroubra (NSW) 177 0:38:57 F30-34 6 13    
101 STOCKER Laura 30 F  (NSW) 1548 0:40:05 F30-34 7 16    
130 MAHONY Kate 32 F  (NSW) 1209 0:41:19 F30-34 8 21    
134 CULLEN Lorraine 34 F Bronte (NSW) 157 0:41:21 F30-34 9 22    
139 FORD Katie 31 F Bondi (NSW) 166 0:41:43 F30-34 10 26    
172 MACLAINE Laura 31 F Lilyfield (NSW) 194 0:42:38 F30-34 11 29    
176 BULLOCK Stephanie 31 F  (NSW) 1575 0:42:44 F30-34 12 30    
210 MCGUINNESS Ruth 31 F Randwick (NSW) 197 0:43:30 F30-34 13 37    
224 HILL Kimberly 33 F  (NSW) 1457 0:43:58 F30-34 14 41    
249 WAYLAND Ellen 32 F Teneriffe (QLD) 235 0:44:50 F30-34 15 48    
327 TURNER Bren 30 F Narrabeen (NSW) 231 0:46:35 F30-34 16 73    
341 GILDER Lauren 32 F Maroubra (NSW) 171 0:46:57 F30-34 17 77    
349 NOAD Elizabeth 32 F  (NSW) 1510 0:47:05 F30-34 18 81    
351 JOHNSTON Kellie 31 F Braddon (ACT) 185 0:47:09 F30-34 19 83    
352 PATTULLO Felicity 34 F Bondi (NSW) 209 0:47:09 F30-34 20 84    
362 MORGAN Harriet 30 F  (NSW) 1596 0:47:27 F30-34 21 87    
366 BONOVA Mischa 30 F Bondi Beach (NSW) 148 0:47:32 F30-34 22 89    
391 OWEN Jess 32 F Randwick (NSW) 206 0:48:01 F30-34 23 92    
405 WEBBER Narelle 34 F Bondi (NSW) 236 0:48:18 F30-34 24 95    
436 WAGNER Anna 34 F  (NSW) 1531 0:48:58 F30-34 25 101    
441 BROWN Tara 34 F  (NSW) 1484 0:49:05 F30-34 26 105    
452 RUTHERFORD Lisa 33 F Pyrmont (NSW) 216 0:49:21 F30-34 27 107    
466 WIENER Nikki 32 F Clovelly (NSW) 238 0:49:43 F30-34 28 111    
493 BASTOS Simone 31 F Bondi Junction (NSW) 147 0:50:21 F30-34 29 122    
501 BREWER Joanne 34 F Malabar (NSW) 150 0:50:27 F30-34 30 126    
511 KIM Chaehoe 30 F Maroubra (NSW) 190 0:50:41 F30-34 31 129    
516 BRUCE Laura 34 F  (NSW) 1535 0:50:53 F30-34 32 131    
523 RIBOLDI Aleisha 32 F Castle Hill (NSW) 214 0:51:00 F30-34 33 134    
525 GORDON Hannah 30 F  (NSW) 1589 0:51:03 F30-34 34 135    
562 JONES Diana 32 F  (NSW) 1206 0:52:02 F30-34 35 145    
565 BEECHER Ruth 32 F  (NSW) 1232 0:52:09 F30-34 36 148    
578 MOSES Tanya 33 F  (NSW) 1429 0:52:34 F30-34 37 153    
580 WALKER Millie 33 F Coogee (NSW) 233 0:52:36 F30-34 38 154    
583 ARNOLD Rachael 33 F Coogee (NSW) 144 0:52:37 F30-34 39 156    
589 KEARNEY Madeleine 34 F Newtown (NSW) 187 0:52:44 F30-34 40 159    
607 PERALTA Paula 32 F Croydon (NSW) 211 0:53:16 F30-34 41 166    
629 OLIVIERI Nicole 33 F Woolloomooloo (NSW) 205 0:54:00 F30-34 42 172    
643 ABELSON Antonia 30 F Clovelly (NSW) 142 0:54:30 F30-34 43 175    
657 LYNCH Flor 32 F  (NSW) 1538 0:54:46 F30-34 44 178    
675 GARSIA Anna 30 F  (NSW) 1541 0:55:16 F30-34 45 181    
710 HOARE Sally 34 F Bondi (NSW) 178 0:56:59 F30-34 46 194    
714 REKASI Lovisa 32 F  (NSW) 1489 0:57:07 F30-34 47 197    
747 LEHMAN Beck 33 F Coogee (NSW) 192 0:58:43 F30-34 48 208    
749 JOHNSTON Rachelle 32 F Darlington (NSW) 186 0:58:47 F30-34 49 209    
755 PRYCE Ria 32 F Randwick (NSW) 213 0:59:02 F30-34 50 213    
758 LINTON Nicole 33 F  (NSW) 1497 0:59:23 F30-34 51 214    
770 PARKER Sophie 34 F Coogee (NSW) 208 1:00:16 F30-34 52 221    
771 GREENE Hilliary 30 F  (NSW) 1254 1:00:27 F30-34 53 222    
774 PLAYFAIR Sam 31 F Woollahra (NSW) 212 1:00:34 F30-34 54 223    
779 OLIVERIA Larissa 31 F  (NSW) 1525 1:00:46 F30-34 55 226    
780 GREEN Claire 33 F Mosman (NSW) 175 1:00:50 F30-34 56 227    
799 SINGER Pia 33 F Bondi (NSW) 223 1:03:21 F30-34 57 232    
838 WINBORNE Emily 32 F Camperdown (NSW) 240 1:09:42 F30-34 58 256    
839 WELLMAN Dana 30 F  (NSW) 1550 1:09:58 F30-34 59 257    
45 SMITH Elisha 37 F Malabar (NSW) 318 0:37:23 F35-39 1 6    
73 TOROK Anna 37 F Alexandria (NSW) 324 0:38:42 F35-39 2 11 Sea's the Limit A Teams
80 SHARPE Juliet 36 F Centennial Park (NSW) 314 0:39:07 F35-39 3 14    
125 LOGAN Nicola 36 F Coogee (NSW) 290 0:41:09 F35-39 4 19    
247 ELVIN-JENSEN Anna 35 F Bondi (NSW) 260 0:44:47 F35-39 5 47    
256 FINNERTY Emma 36 F Bronte (NSW) 262 0:44:55 F35-39 6 50    
280 BECK Julia 38 F Ultimo (NSW) 248 0:45:30 F35-39 7 58    
310 LANGGONS Jennifer 36 F Milsons Point (NSW) 284 0:46:10 F35-39 8 70    
313 WOOD Bronwyn 39 F  (NSW) 1524 0:46:13 F35-39 9 71    
360 HOLMES Rebecca 39 F Bondi Beach (NSW) 276 0:47:24 F35-39 10 85    
361 NASH Victoria 39 F  (NSW) 1544 0:47:25 F35-39 11 86    
460 MOORE Natalie 36 F Clovelly (NSW) 296 0:49:28 F35-39 12 108    
463 HOOK Katie 37 F Newtown (NSW) 277 0:49:40 F35-39 13 109    
464 HARLEY Georgina 35 F Mcmahons Point (NSW) 274 0:49:41 F35-39 14 110    
477 DE BONO Elizabeth 38 F  (NSW) 1236 0:50:00 F35-39 15 115    
484 GRANT Vanessa 37 F Erskineville (NSW) 269 0:50:13 F35-39 16 119    
492 REIMANN Karen 39 F Coogee (NSW) 307 0:50:21 F35-39 17 121    
502 HOUGHTON Melissa 37 F  (NSW) 1521 0:50:28 F35-39 18 127    
515 ISMAIL Aisha 35 F Hammondville (NSW) 281 0:50:52 F35-39 19 130    
521 MAXWELL Amy 39 F Randwick (NSW) 294 0:50:59 F35-39 20 133    
551 GRANT Sasha 35 F Rose Bay (NSW) 268 0:51:35 F35-39 21 142    
567 KEANE Nicola 37 F Pyrmont (NSW) 283 0:52:10 F35-39 22 149    
590 BRANDENBURGER Claire 37 F Matraville (NSW) 251 0:52:45 F35-39 23 160    
600 STORIE Kelly 38 F South Coogee (NSW) 321 0:52:59 F35-39 24 164    
606 DOMINGUEZ Sarah 36 F Bondi (NSW) 259 0:53:16 F35-39 25 165    
639 MILLAR Ilona 38 F  (NSW) 1554 0:54:23 F35-39 26 174    
691 WRIGHT Alison 38 F Neutral Bay (NSW) 329 0:55:44 F35-39 27 186    
728 HULMES Lenka 37 F Bronte (NSW) 280 0:57:49 F35-39 28 201    
741 LEVITAS Nikki 36 F Matraville (NSW) 287 0:58:20 F35-39 29 207    
775 FRANCIS Sarah 37 F Coogee (NSW) 263 1:00:35 F35-39 30 224    
800 ALCOCK Jacki 38 F Erskineville (NSW) 243 1:03:21 F35-39 31 233    
802 MCCALLUM Kendra 35 F  (NSW) 1446 1:03:32 F35-39 32 235    
808 SMART Kate 37 F Leichhardt (NSW) 317 1:04:13 F35-39 33 239    
826 CHIEW June 37 F  (NSW) 1214 1:06:19 F35-39 34 249    
23 MILLER Dori 43 F Bondi Beach (NSW) 394 0:35:24 F40-44 1 3    
99 MISON Kylie 42 F  (NSW) 1451 0:40:02 F40-44 2 15    
137 ECHOLS Christina 43 F Neutral Bay (NSW) 358 0:41:24 F40-44 3 24    
207 MOON Linda 44 F Manly (NSW) 395 0:43:26 F40-44 4 36    
228 LEEMEN Toni 42 F Petersham (NSW) 383 0:44:02 F40-44 5 43    
263 BLUNDELL Melissa 41 F Ryde (NSW) 335 0:45:04 F40-44 6 53    
274 GREENBERG Gwen 44 F Paddington (NSW) 366 0:45:20 F40-44 7 57    
282 WALKER Michelle 44 F  (NSW) 1358 0:45:34 F40-44 8 59    
294 HAZLETT Julie-Anne 40 F  (NSW) 1502 0:45:49 F40-44 9 62    
300 WAUGH Rebecca 41 F  (NSW) 1370 0:45:58 F40-44 10 64    
302 DAVISON Jo 44 F Kingsford (NSW) 354 0:45:59 F40-44 11 66 Wylies Shark Bait Teams
440 SCADE Suki 42 F Maroubra (NSW) 410 0:49:04 F40-44 12 104    
467 COX Nicole 41 F Maroubra (NSW) 352 0:49:44 F40-44 13 112    
508 MINNETT Ashleigh 43 F  (NSW) 1593 0:50:38 F40-44 14 128    
538 HUMPHREY Anne 41 F Bronte (NSW) 374 0:51:16 F40-44 15 138    
539 TRUPKE Dorothee 41 F Coogee (NSW) 419 0:51:16 F40-44 16 139 Wylies Shark Bait Teams
548 O'BRIEN Kylie 43 F Coogee (NSW) 399 0:51:27 F40-44 17 141    
588 COLLINS Melissa 40 F Leichhardt (NSW) 351 0:52:43 F40-44 18 158    
626 EVANS Bronwyn 41 F Leichhardt (NSW) 360 0:53:58 F40-44 19 170    
716 CARRUTHERS Auriol 40 F Woollahra (NSW) 344 0:57:15 F40-44 20 198    
717 MEYNELL Julie 41 F  (NSW) 1300 0:57:22 F40-44 21 199    
737 PULLEN Nicky 43 F Coogee (NSW) 406 0:58:11 F40-44 22 206    
751 BERGER Sharon 42 F North Bondi (NSW) 333 0:58:51 F40-44 23 211    
763 PERTILE Joy 41 F  (NSW) 1443 0:59:44 F40-44 24 217    
766 WANG Helen 43 F Croydon Park (NSW) 425 1:00:10 F40-44 25 219    
789 ALLAOUS Jeanine 42 F South Coogee (NSW) 331 1:01:53 F40-44 26 230    
811 ASHTON Melanie 40 F  (NSW) 1486 1:04:21 F40-44 27 242    
818 RUBIC Louise 44 F Croydon Park (NSW) 407 1:05:24 F40-44 28 246    
820 DE POUGNADORESS Philippe 40 F  (NSW) 1579 1:05:26 F40-44 29 248    
829 VALAREZO Sara 40 F Coogee (NSW) 422 1:06:54 F40-44 30 250    
856 CLARKE Susan 42 F Concord (NSW) 350 1:19:00 F40-44 31 263    
75 MCKENZIE-HICKS Leonie 45 F Caringbah (NSW) 475 0:38:56 F45-49 1 12    
136 BREESE Susan 49 F Botany (NSW) 433 0:41:23 F45-49 2 23    
190 CHARMAN Judith 45 F North Rocks (NSW) 438 0:42:59 F45-49 3 34    
192 GATELY Anne 47 F Zetland (NSW) 448 0:42:59 F45-49 4 35 Wylies Mixed Bag Teams
250 ELLIOTT Jo-Anne 47 F Darlinghurst (NSW) 443 0:44:50 F45-49 5 49    
268 MCKENZIE-HICKS Lynda 46 F Engadine (NSW) 476 0:45:11 F45-49 6 55    
289 GWYNNE Jen 48 F Lilyfield (NSW) 454 0:45:43 F45-49 7 60    
331 GARDINER Linda 49 F Castle Hill (NSW) 447 0:46:39 F45-49 8 75    
343 IBBOTT Amanda 45 F Matraville (NSW) 460 0:46:58 F45-49 9 79 sea's the limit girls & boys Teams
420 MURRAY Kylee 47 F Fairfield West (NSW) 484 0:48:33 F45-49 10 96    
425 WARWICK-MAYO Nicola 48 F Wollstonecraft (NSW) 518 0:48:39 F45-49 11 97    
446 STEWART Margaret 49 F Melba (ACT) 510 0:49:15 F45-49 12 106    
470 GALLAGHER Jo 48 F Sydney (NSW) 446 0:49:49 F45-49 13 114    
497 LITTLE Zoe 49 F Queens Park (NSW) 467 0:50:23 F45-49 14 124    
555 KING Susan 46 F Waverley (NSW) 465 0:51:40 F45-49 15 144    
574 GOWAN Delwyn 49 F Gymea Bay (NSW) 452 0:52:28 F45-49 16 151    
577 O'SULLIVAN Teresa 49 F Bellevue Hill (NSW) 487 0:52:31 F45-49 17 152    
646 MCENIERY Patricia 46 F Balmain (NSW) 473 0:54:31 F45-49 18 176    
663 ELLIS Mally 49 F  (NSW) 1517 0:54:57 F45-49 19 179    
669 MATKOWSKI Suzzanne 46 F Petersham (NSW) 471 0:55:03 F45-49 20 180    
683 SMITH Noelle 48 F New Lambton (NSW) 505 0:55:25 F45-49 21 182    
693 KING Mary 45 F Elizabeth Bay (NSW) 464 0:55:48 F45-49 22 188    
701 TAYLOR Deborah 46 F  (NSW) 1520 0:56:02 F45-49 23 192    
731 MALLOY Tracey 49 F  (NSW) 1434 0:57:53 F45-49 24 204    
750 FLYNN Ann 47 F  (NSW) 1493 0:58:47 F45-49 25 210    
768 WHYTE Josephine 47 F Campbell (ACT) 519 1:00:14 F45-49 26 220    
784 TOOHER Catherine 49 F  (NSW) 1464 1:01:15 F45-49 27 228    
805 HAYES Melissa 47 F Coogee (NSW) 456 1:03:52 F45-49 28 237    
809 STUDHOLME Ingrid 46 F  (NSW) 1435 1:04:16 F45-49 29 240    
810 FABER Sian 48 F  (NSW) 1436 1:04:16 F45-49 30 241    
817 TIMBRELL Anna 47 F Marrickville (NSW) 516 1:05:03 F45-49 31 245    
831 COWEN Nora 47 F  (NSW) 1305 1:07:21 F45-49 32 252    
844 WARNER Leanne 48 F Annandale (NSW) 517 1:11:00 F45-49 33 259    
850 MCGLOIN Elaine 45 F  (NSW) 1301 1:13:33 F45-49 34 262    
138 LEAMON Rosemary 50 F Willoughby (NSW) 593 0:41:29 F50-59 1 25 Willoughby Gold Teams
229 HUNT Suanne 58 F Meadowbank (NSW) 575 0:44:08 F50-59 2 44    
234 STARR Clare 55 F Kingston (ACT) 643 0:44:19 F50-59 3 45    
235 LOVELL Cathy 51 F Coogee (NSW) 596 0:44:19 F50-59 4 46    
290 SLOANE Elizabeth 51 F Randwick (NSW) 635 0:45:44 F50-59 5 61    
299 COOMBES Sue 58 F  (NSW) 1299 0:45:57 F50-59 6 63    
301 WILKIE Fiona 50 F  (NSW) 1440 0:45:59 F50-59 7 65    
369 CAMPBELL Ann 50 F Headland Park (QLD) 537 0:47:37 F50-59 8 90    
437 WILSON Kim 53 F  (NSW) 1203 0:48:58 F50-59 9 102    
438 WILSON Kerry 51 F  (NSW) 1555 0:48:59 F50-59 10 103    
468 BASSETT Sally 56 F  (NSW) 1523 0:49:46 F50-59 11 113    
479 GILBERT Jane 53 F  (NSW) 1533 0:50:04 F50-59 12 117    
481 MCDONALD Margie 55 F Manly (NSW) 601 0:50:05 F50-59 13 118    
530 PATEMAN Jillian 54 F Lawson (NSW) 618 0:51:07 F50-59 14 136    
616 COLLIER Shayne 54 F Gladesville (NSW) 544 0:53:37 F50-59 15 167    
619 HOBSON Rosemary 57 F  (NSW) 1536 0:53:44 F50-59 16 168    
694 DORAN Deanne 50 F  (NSW) 1218 0:55:50 F50-59 17 189    
699 CLEZY Kate 54 F  (NSW) 1512 0:56:01 F50-59 18 191    
711 LOWE Susan 53 F  (NSW) 1487 0:57:00 F50-59 19 195    
729 MORRIS Janice 53 F Little Bay (NSW) 609 0:57:50 F50-59 20 202    
730 MORAN Annette 53 F South Coogee (NSW) 608 0:57:50 F50-59 21 203    
752 HUNTER-BRITTAIN Glenda 51 F Spit Junction (NSW) 576 0:58:52 F50-59 22 212    
776 VASSILEVSKA Divka 51 F  (NSW) 1223 1:00:37 F50-59 23 225    
795 HAERTSCH Regina 58 F Artarmon (NSW) 568 1:03:06 F50-59 24 231    
801 STABBACK Jane 52 F Toongabbie (NSW) 641 1:03:23 F50-59 25 234    
803 MORRISON Helen 52 F  (NSW) 1230 1:03:36 F50-59 26 236    
807 JEWELL Janette 54 F Padstow (NSW) 585 1:04:13 F50-59 27 238    
819 TONKIN Judy 59 F  (NSW) 1243 1:05:25 F50-59 28 247    
830 KERMODE Anne 56 F Randwick (NSW) 590 1:06:54 F50-59 29 251    
832 CARLETON Allison 52 F Surry Hills (NSW) 538 1:08:12 F50-59 30 253    
833 GOODIESON Cathy 53 F Randwick (NSW) 564 1:08:16 F50-59 31 254    
834 FLYNN Terri 51 F Maroubra (NSW) 557 1:08:18 F50-59 32 255    
260 DUNDAS Gayle 62 F Little Bay (NSW) 662 0:45:02 F60+ 1 51 sea's the limit girls & boys Teams
307 COTTERILL Lindsay 61 F  (NSW) 1551 0:46:06 F60+ 2 68    
520 MARTIN Kym 62 F  (NSW) 1552 0:50:57 F60+ 3 132    
596 STOCK Christine 60 F Putney (NSW) 685 0:52:54 F60+ 4 163    
624 HEDDERMAN Ginny 69 F Randwick (NSW) 668 0:53:55 F60+ 5 169    
627 RUSSELL Carol 60 F Randwick (NSW) 683 0:53:58 F60+ 6 171    
812 HEAD Virginia 71 F Avalon Beach (NSW) 667 1:04:29 F60+ 7 243    
843 BLACK Cecily 64 F  (NSW) 1445 1:10:47 F60+ 8 258    
5 ELKERTON Zoe 19 F Shellharbour (NSW) 17 0:32:00 FElite 1 1    
6 ROWE Luane 24 F United States 125 0:32:00 FElite 2 2 Willoughby Gold Teams
25 MCCARDEL Chloe 28 F  (NSW) 1277 0:35:26 FElite 3 4    
8 GUTHRIE Cormac 14 M Matraville (NSW) 20 0:32:39 M13-19 1 6 Sea's the Limit A Teams
9 MASON Keegan 15 M Burraneer (NSW) 22 0:32:40 M13-19 2 7    
13 TRUPKE Philipp 14 M Coogee (NSW) 33 0:34:40 M13-19 3 11 Wylies Aces Teams
60 WILSON Jack 14 M Queens Park (NSW) 36 0:38:01 M13-19 4 50    
63 MISON Will 15 M Coogee (NSW) 25 0:38:03 M13-19 5 53    
79 WIELAND Ned 13 M Vaucluse (NSW) 35 0:39:04 M13-19 6 66    
120 INNES Matthew 14 M  (NSW) 1205 0:40:58 M13-19 7 103    
140 STONE Mitchell 19 M Randwick (NSW) 32 0:41:44 M13-19 8 114    
142 BEST Chris 19 M Lane Cove (NSW) 12 0:41:49 M13-19 9 116    
147 VASHINSKY Illya 13 M Randwick (NSW) 34 0:41:55 M13-19 10 121 sea's the limit girls & boys Teams
164 HULL Cody 15 M Hurstville (NSW) 21 0:42:28 M13-19 11 137    
175 MCKENZIE-HICKS Alex 13 M Engadine (NSW) 23 0:42:43 M13-19 12 146    
189 MICALLEF Braydon 13 M  (NSW) 1324 0:42:58 M13-19 13 156    
238 BRUNTON Calum 13 M Clontarf (NSW) 15 0:44:28 M13-19 14 192    
311 GATES Callum 19 M Northbridge (NSW) 18 0:46:11 M13-19 15 241    
340 NARBOROUGH Peregrine 14 M Hornsby Heights (NSW) 26 0:46:57 M13-19 16 264    
371 BULLOCK Dominic 19 M  (NSW) 1528 0:47:38 M13-19 17 281    
618 CHEOK Jamie 18 M  (NSW) 1432 0:53:43 M13-19 18 451    
735 KING Jack 13 M  (NSW) 1260 0:58:03 M13-19 19 531    
19 MCGLADE David 27 M Lane Cove (NSW) 102 0:35:02 M20-29 1 17    
36 HAMMOND Craig 26 M  (NSW) 1578 0:36:05 M20-29 2 32    
42 BENNETT Angus 20 M  (NSW) 1273 0:36:57 M20-29 3 37    
51 HENRY Mitchell 24 M West Pennant Hills (NSW) 80 0:37:42 M20-29 4 44    
55 DELAHAY Mitchell 25 M Cambridge Park (NSW) 60 0:37:46 M20-29 5 47    
61 CARRICK David 29 M  (NSW) 1479 0:38:01 M20-29 6 51    
65 GREENBLO Shaun 27 M  (NSW) 1556 0:38:06 M20-29 7 55    
82 ROURKE Hugo 23 M Surry Hills (NSW) 123 0:39:12 M20-29 8 68    
84 MAHER Owen 27 M Edgecliff (NSW) 95 0:39:16 M20-29 9 70    
85 MAY Joseph 23 M Burraneer (NSW) 99 0:39:19 M20-29 10 71    
87 MAY Matt 25 M  (NSW) 1469 0:39:26 M20-29 11 73    
88 LOOMES Oliver 26 M Greenwich (NSW) 93 0:39:29 M20-29 12 74    
89 JONES Alex 27 M Surry Hills (NSW) 87 0:39:34 M20-29 13 75    
91 PIETRICHE Scott 24 M St Leonards (NSW) 117 0:39:43 M20-29 14 77    
95 HEATH Nat 28 M Clovelly (NSW) 79 0:39:51 M20-29 15 81    
100 WIEDENBEIN Daniel 25 M Lane Cove (NSW) 137 0:40:03 M20-29 16 85    
104 YATES William 22 M  (NSW) 1472 0:40:14 M20-29 17 88    
105 LYNE Daniel 28 M Palm Beach (QLD) 94 0:40:14 M20-29 18 89    
107 MCPHERSON Angus 20 M Bondi (NSW) 104 0:40:24 M20-29 19 91    
118 KIRKPATRICK Tim 28 M  (NSW) 1344 0:40:52 M20-29 20 101    
157 ROWAN Andrew 28 M Darlinghurst (NSW) 124 0:42:17 M20-29 21 130    
161 BOEY Shaun 25 M Kingsford (NSW) 43 0:42:24 M20-29 22 134    
165 HARRINGTON Nicholas 23 M Northwood (NSW) 77 0:42:29 M20-29 23 138    
169 HAUGH Evan 28 M Randwick (NSW) 78 0:42:36 M20-29 24 141    
174 MCFADYEN Patrick 22 M Matraville (NSW) 101 0:42:43 M20-29 25 145    
178 BANNISTER Shane 27 M Alexandria (NSW) 41 0:42:47 M20-29 26 147    
185 LANYON Strath 29 M Coogee (NSW) 91 0:42:55 M20-29 27 152    
191 SILVERMAN Jacob 25 M  (NSW) 1584 0:42:59 M20-29 28 157    
195 HOLLIS Ryan 26 M Cabarita (NSW) 82 0:43:07 M20-29 29 160    
212 FREELAND Nicholas 23 M Kareela (NSW) 67 0:43:34 M20-29 30 175    
231 TURNER Chris 26 M Chatswood (NSW) 134 0:44:14 M20-29 31 187    
232 TOLHURST Philip 27 M Bondi Beach (NSW) 133 0:44:15 M20-29 32 188    
233 DEBECK Andrew 29 M  (NSW) 1561 0:44:18 M20-29 33 189    
245 JOYCE John 28 M Maroubra (NSW) 88 0:44:41 M20-29 34 199    
248 BIRRELL John 24 M  (NSW) 1526 0:44:49 M20-29 35 201    
252 CAHILL James 28 M Bronte (NSW) 46 0:44:51 M20-29 36 203    
257 LLOYD Sam 22 M Longueville (NSW) 92 0:44:59 M20-29 37 207    
264 VAN DEN BERG Julien 29 M Randwick (NSW) 136 0:45:04 M20-29 38 211    
272 CROSSMAN Stephen 26 M Pyree (NSW) 1597 0:45:19 M20-29 39 216    
276 NASSER Anthony 24 M Strathfield (NSW) 110 0:45:24 M20-29 40 219    
278 MALLOY Matthew 22 M Riverview (NSW) 96 0:45:27 M20-29 41 221    
286 CHAPMAN Christopher 29 M Randwick (NSW) 52 0:45:39 M20-29 42 227    
318 WALSH Justin 26 M  (NSW) 1587 0:46:22 M20-29 43 247    
333 CRIBB Ryan 28 M Coogee (NSW) 58 0:46:43 M20-29 44 258    
335 CAHILL Matt 27 M Coogee (NSW) 48 0:46:46 M20-29 45 260    
345 FULTON Mark 29 M Stanmore (NSW) 69 0:47:00 M20-29 46 266    
357 PEARSON Sam 27 M Maroubra (NSW) 116 0:47:18 M20-29 47 273    
370 KINGSTON-BROWN Lucas 23 M Matraville (NSW) 90 0:47:38 M20-29 48 280    
381 PARKS Chris 29 M West Ryde (NSW) 114 0:47:45 M20-29 49 291    
390 CRAVEN Richard 27 M  (NSW) 1482 0:48:01 M20-29 50 299    
397 HOLMES Chris 29 M Coogee (NSW) 83 0:48:11 M20-29 51 305    
411 CORBETT Paul 28 M Darlinghurst (NSW) 55 0:48:23 M20-29 52 316    
412 FAIRBAIRN Graham 28 M Centennial Park (NSW) 63 0:48:23 M20-29 53 317    
442 YAP Esmonde 22 M Kingsford (NSW) 141 0:49:06 M20-29 54 337    
444 WIEDMANN Artur 28 M Maroubra (NSW) 138 0:49:10 M20-29 55 339    
451 ARMSTRONG Brett 21 M Castle Cove (NSW) 38 0:49:19 M20-29 56 345    
465 PASSMORE Gabriel 23 M Bondi (NSW) 115 0:49:41 M20-29 57 355    
471 RENWICK James 27 M Bondi (NSW) 120 0:49:49 M20-29 58 357    
482 CAHILL James 23 M Northwood (NSW) 47 0:50:10 M20-29 59 364    
485 RUTHERFORD Sam 27 M  (NSW) 1499 0:50:13 M20-29 60 366    
543 LEES Alex 25 M  (NSW) 1345 0:51:20 M20-29 61 404    
545 MORELL Kieran 26 M  (NSW) 1449 0:51:23 M20-29 62 406    
558 SHEPHARD Patrick 23 M Pymble (NSW) 128 0:51:46 M20-29 63 414    
571 MASI John 23 M Mosman (NSW) 98 0:52:19 M20-29 64 421    
572 TAN Neil 25 M Pyrmont (NSW) 132 0:52:25 M20-29 65 422    
599 MCKAY Henry 23 M Bondi (NSW) 103 0:52:57 M20-29 66 436    
604 VUKOVIC Daniel 25 M  (NSW) 1412 0:53:06 M20-29 67 440    
635 ALLWORTH Charles 21 M Holbrook (NSW) 37 0:54:07 M20-29 68 462    
642 SMITH Simon 25 M  (NSW) 1353 0:54:29 M20-29 69 468    
649 BUSUTTIL David 25 M South Hurstville (NSW) 45 0:54:36 M20-29 70 473    
655 HAM Jonathon 22 M Bondi Junction (NSW) 75 0:54:45 M20-29 71 478    
656 WILKINSON Liam 28 M Coogee (NSW) 139 0:54:45 M20-29 72 479    
661 TURVOLL Ole 28 M Paddington (NSW) 135 0:54:49 M20-29 73 483    
666 CARRON-ARTHUR Ashley 25 M Clovelly (NSW) 49 0:55:00 M20-29 74 487    
668 RYDER Alex 29 M Riverview (NSW) 126 0:55:03 M20-29 75 489    
678 GREEN Simon 29 M Coogee (NSW) 71 0:55:19 M20-29 76 497    
700 KALLIS Theodore 27 M Coogee (NSW) 89 0:56:02 M20-29 77 509    
722 MURPHY Brett 29 M  (NSW) 1581 0:57:34 M20-29 78 522    
726 RITCHIE Jack 24 M Mona Vale (NSW) 122 0:57:40 M20-29 79 526    
783 BEST Herold 23 M  (NSW) 1562 1:01:08 M20-29 80 556    
785 GEEKIE Thomas 27 M  (NSW) 1413 1:01:27 M20-29 81 557    
813 ATKINSON Adam 28 M Cronulla (NSW) 39 1:04:39 M20-29 82 570    
849 CORRIGAN Rohan 22 M Northbridge (NSW) 57 1:11:48 M20-29 83 588    
858 CARTER Kym 27 M Little Bay (NSW) 50 1:21:12 M20-29 84 595    
21 DUELL Ryan 31 M Yeerongpilly (QLD) 159 0:35:18 M30-34 1 19    
27 KEIZER Joris 34 M Coogee (NSW) 188 0:35:42 M30-34 2 23    
30 ELMORE Craig 34 M Graceville (QLD) 161 0:35:52 M30-34 3 26    
33 HOBSON Scott 33 M  (NSW) 1471 0:36:00 M30-34 4 29    
40 WHITE Chris 33 M  (NSW) 1518 0:36:51 M30-34 5 36    
44 MAUNDER Christopher 30 M  (NSW) 1428 0:37:04 M30-34 6 39    
48 HOLLIS Joel 30 M Drummoyne (NSW) 179 0:37:34 M30-34 7 41    
50 BARAUSCH Rob 34 M Coogee (NSW) 146 0:37:37 M30-34 8 43    
59 GRAY Haydon 32 M Kambah (ACT) 173 0:37:55 M30-34 9 49    
62 JEFFERSON Paul 34 M  (NSW) 1294 0:38:02 M30-34 10 52    
64 PAPADOPOULOS Michail 31 M Coogee (NSW) 207 0:38:05 M30-34 11 54    
90 ATTARD Simon 30 M  (NSW) 1468 0:39:43 M30-34 12 76    
93 REID Andrew 34 M  (NSW) 1549 0:39:47 M30-34 13 79    
96 PEIRCE Greg 33 M Sydney (NSW) 210 0:39:56 M30-34 14 82    
98 TEIXEIRA Adrian 30 M Maroubra (NSW) 230 0:40:00 M30-34 15 84    
103 WOODFORD Brent 30 M  (NSW) 1408 0:40:10 M30-34 16 87    
108 WILBERS Joe 31 M Bronte (NSW) 239 0:40:27 M30-34 17 92    
110 MCCOUAT Nick 31 M Cremorne (NSW) 196 0:40:32 M30-34 18 94    
114 CHAPMAN Blair 33 M Randwick (NSW) 155 0:40:40 M30-34 19 97    
131 MARGIN Guy 33 M Coolangatta (QLD) 195 0:41:20 M30-34 20 110    
144 SKIPPER Andrew 31 M Bellevue Hill (NSW) 225 0:41:52 M30-34 21 118    
151 FOUNTAIN Matthew 33 M  (NSW) 1423 0:42:10 M30-34 22 125    
154 GELLERT Jason 34 M Paddington (NSW) 169 0:42:13 M30-34 23 128    
173 ROSS George 30 M Peakhurst (NSW) 215 0:42:40 M30-34 24 144    
184 TARRANT Edward 30 M Spit Junction (NSW) 229 0:42:55 M30-34 25 151    
203 JOEL Turner 30 M Bronte (NSW) 184 0:43:19 M30-34 26 168    
208 WARD Matt 34 M Hunters Hill (NSW) 234 0:43:29 M30-34 27 172    
223 NEWMARCH Alistair 34 M  (NSW) 1504 0:43:57 M30-34 28 183    
237 SIMPSON Ravi 31 M  (NSW) 1426 0:44:26 M30-34 29 191    
242 MELCUM Dane 32 M Coogee (NSW) 200 0:44:34 M30-34 30 196    
246 WEST Marc 34 M Canterbury (NSW) 237 0:44:41 M30-34 31 200    
254 GRAY James 32 M Mosman (NSW) 174 0:44:54 M30-34 32 205    
270 BOWKER Iain 33 M Haymarket (NSW) 149 0:45:15 M30-34 33 214    
284 EINSTEIN Kevin 34 M Double Bay (NSW) 160 0:45:35 M30-34 34 225    
288 OWERS Westley 31 M  (NSW) 1496 0:45:40 M30-34 35 229    
303 KLINE Thomas 32 M  (NSW) 1565 0:46:02 M30-34 36 237    
329 ASHLEY Rob 32 M Bondi (NSW) 145 0:46:38 M30-34 37 255    
359 GARDINER Dugald 34 M Redfern (NSW) 167 0:47:21 M30-34 38 275    
367 HOWARD Brett 30 M Petrie Terrace (QLD) 180 0:47:36 M30-34 39 278    
385 HOWARD Clint 30 M Albion (QLD) 181 0:47:52 M30-34 40 295    
386 SLINGSBY Richard 31 M  (NSW) 1585 0:47:54 M30-34 41 296    
389 WOOD Ben 33 M  (NSW) 1519 0:47:57 M30-34 42 298    
395 BRUNSDON Stu 30 M Riverview (NSW) 151 0:48:06 M30-34 43 303    
416 SALLECCHIA Dan 30 M Randwick (NSW) 218 0:48:32 M30-34 44 321    
423 HUNT Alan 31 M  (NSW) 1286 0:48:36 M30-34 45 327    
428 GOULD Ian 32 M Bronte (NSW) 172 0:48:44 M30-34 46 330    
431 SIMPSON Matthew 34 M  (NSW) 1363 0:48:46 M30-34 47 333    
447 TAYLOR Dan 31 M  (NSW) 1280 0:49:16 M30-34 48 341    
454 FLEMING Matthew 32 M Kingsford (NSW) 165 0:49:22 M30-34 49 347    
455 MILES James 30 M Randwick (NSW) 201 0:49:23 M30-34 50 348    
459 FINNIE Robert 32 M Rose Bay (NSW) 164 0:49:26 M30-34 51 352    
476 MCILWAINE Tim 31 M Coogee (NSW) 198 0:49:58 M30-34 52 362    
498 SMITH Ben 34 M Sydney (NSW) 226 0:50:23 M30-34 53 374    
503 MORRISON Hamish 33 M Clovelly (NSW) 203 0:50:28 M30-34 54 376    
506 EVERETT Ross 32 M Coogee (NSW) 162 0:50:33 M30-34 55 379    
510 DEGENS Vincent 32 M Bronte (NSW) 158 0:50:40 M30-34 56 382    
518 MCLAUGHLIN Enda 32 M Coogee (NSW) 199 0:50:55 M30-34 57 387    
526 MINAHAN Andrew 30 M Yass (NSW) 202 0:51:03 M30-34 58 391    
535 ANNAN Ben 32 M  (NSW) 1454 0:51:15 M30-34 59 398    
579 SCOTT Nick 34 M Woollahra (NSW) 221 0:52:35 M30-34 60 426    
586 KENNEDY John 33 M Coogee (NSW) 189 0:52:40 M30-34 61 429    
602 ABELSON Julian 32 M Clovelly (NSW) 143 0:53:02 M30-34 62 438    
603 IEMMA Toby 34 M Pyrmont (NSW) 182 0:53:05 M30-34 63 439    
614 LYNCH Kevin 32 M  (NSW) 1537 0:53:34 M30-34 64 448    
631 WOOLLEY Tom 34 M Sydney (NSW) 241 0:54:05 M30-34 65 459    
647 RYAN Neil 31 M Coogee (NSW) 217 0:54:32 M30-34 66 471    
676 MACKAY Alexander 30 M Darlington (NSW) 193 0:55:16 M30-34 67 495    
707 ISMIN Joshua 32 M  (NSW) 1483 0:56:41 M30-34 68 514    
742 HOOLE Dan 32 M  (NSW) 1333 0:58:28 M30-34 69 535    
748 GERMS Wijnand 34 M Cronulla (NSW) 170 0:58:44 M30-34 70 540    
757 JACKSON Nick 31 M Redfern (NSW) 183 0:59:23 M30-34 71 544    
793 FRIEDLIEB Andrew 32 M  (NSW) 1570 1:02:15 M30-34 72 563    
824 HEREWARD James 33 M Pyrmont (NSW) 176 1:05:54 M30-34 73 576    
828 REKASI Alex 34 M  (NSW) 1490 1:06:49 M30-34 74 579    
857 STEWART Malcolm 32 M Roseville Chase (NSW) 227 1:21:05 M30-34 75 594    
3 FERNANDEZ Matt 38 M Kingsford (NSW) 261 0:31:23 M35-39 1 3    
10 MELHUISH Iain 36 M  (NSW) 1506 0:32:42 M35-39 2 8    
11 MAHONEY Craig 36 M Tempe (NSW) 291 0:34:37 M35-39 3 9    
15 MOAR James 35 M  (NSW) 1480 0:34:49 M35-39 4 13    
18 WATKINS Simon 39 M Rose Bay (NSW) 328 0:35:02 M35-39 5 16    
26 MOAR Ryan 37 M  (NSW) 1422 0:35:41 M35-39 6 22    
43 DAVIES Heath 38 M  (NSW) 1594 0:36:57 M35-39 7 38    
46 BALDOCK Grant 38 M  (NSW) 1488 0:37:25 M35-39 8 40    
106 MALYON Brad 35 M Bronte (NSW) 292 0:40:16 M35-39 9 90    
113 BURROWS Derek 36 M Chatswood (NSW) 253 0:40:39 M35-39 10 96    
116 MILES Joe 36 M  (NSW) 1564 0:40:46 M35-39 11 99    
124 HUDSON Mark 37 M Bondi Beach (NSW) 279 0:41:06 M35-39 12 106    
170 NEWMARCH Russell 37 M  (NSW) 1505 0:42:36 M35-39 13 142    
171 FRITH Ewan 37 M  (NSW) 1418 0:42:37 M35-39 14 143    
211 MACREADY David 36 M  (NSW) 1411 0:43:32 M35-39 15 174    
214 PSAILA Ben 35 M  (NSW) 1560 0:43:42 M35-39 16 176    
236 WALSH Keith 38 M Surry Hills (NSW) 327 0:44:19 M35-39 17 190    
239 SHERIDAN Sean 36 M Coogee (NSW) 315 0:44:29 M35-39 18 193    
241 TOWNSEND Lewis 36 M  (NSW) 1239 0:44:33 M35-39 19 195    
271 DAVIS Murray 36 M Glenwood (NSW) 258 0:45:15 M35-39 20 215    
273 GENCUR Van 37 M Pagewood (NSW) 265 0:45:20 M35-39 21 217    
295 THORNBER Ben 35 M Bronte (NSW) 323 0:45:51 M35-39 22 233    
312 LEAHY John 36 M Sydney (NSW) 285 0:46:12 M35-39 23 242    
316 WALLACE Craig 36 M Kingsford (NSW) 326 0:46:20 M35-39 24 245    
319 HEAD Stephen 37 M  (NSW) 1407 0:46:23 M35-39 25 248    
324 BRODOVCKY Sam 35 M Double Bay (NSW) 252 0:46:32 M35-39 26 252    
336 MAURER Billy 38 M Elanora Heights (NSW) 293 0:46:49 M35-39 27 261    
363 SCHILS Keith 36 M Bronte (NSW) 312 0:47:28 M35-39 28 276    
393 O'HAGAN Nicholas 37 M  (NSW) 1421 0:48:02 M35-39 29 301    
396 LEPPINUS Andrew 35 M Clovelly (NSW) 286 0:48:07 M35-39 30 304    
399 GRECH Clement 36 M Redfern (NSW) 270 0:48:12 M35-39 31 307    
408 STEWART Luke 36 M Bondi Junction (NSW) 320 0:48:19 M35-39 32 313    
418 HOARE Jake 39 M Clovelly (NSW) 275 0:48:33 M35-39 33 323    
419 MOYLAN Ben 36 M Randwick (NSW) 297 0:48:33 M35-39 34 324    
424 HARDY Jonathan 35 M Randwick (NSW) 273 0:48:37 M35-39 35 328    
456 SINFIELD Dan 39 M  (NSW) 1576 0:49:24 M35-39 36 349    
473 TROJANOWSKI Jan 36 M Canada 325 0:49:54 M35-39 37 359    
487 MCCARTHY James 37 M  (NSW) 1419 0:50:15 M35-39 38 368    
499 HOWARD Marc 38 M Rose Bay (NSW) 278 0:50:26 M35-39 39 375    
505 BUSH Sinclair 37 M  (NSW) 1509 0:50:32 M35-39 40 378    
507 RENDLE Garry 37 M  (NSW) 1251 0:50:37 M35-39 41 380    
509 POWELL Conor 36 M  (NSW) 1508 0:50:39 M35-39 42 381    
512 BUTT Daniel 36 M Bondi Beach (NSW) 254 0:50:45 M35-39 43 383    
519 MATHER Simon 36 M  (NSW) 1539 0:50:55 M35-39 44 388    
528 HALL Nicholas 35 M Kensington (NSW) 272 0:51:07 M35-39 45 393    
534 RYLES Daniel 39 M Queens Park (NSW) 311 0:51:14 M35-39 46 397    
553 ATACK Michael 35 M Cammeray (NSW) 247 0:51:39 M35-39 47 410    
556 GRANT Jacob 36 M Randwick (NSW) 267 0:51:46 M35-39 48 412    
584 TAYLOR Anthony 36 M Bronte (NSW) 322 0:52:37 M35-39 49 428    
587 ANDERSON Tim 38 M Randwick (NSW) 244 0:52:43 M35-39 50 430    
593 SIZELAND Oliver 36 M Bondi (NSW) 316 0:52:49 M35-39 51 433    
597 WRIGHT Clinton 37 M Randwick (NSW) 330 0:52:55 M35-39 52 434    
605 MCLEAN Ben 36 M Lindfield (NSW) 295 0:53:10 M35-39 53 441    
611 CORSCADDEN Peter 35 M Pagewood (NSW) 256 0:53:25 M35-39 54 445    
621 ROBERTS Henry 35 M Coogee (NSW) 309 0:53:49 M35-39 55 453    
652 SANCHEZ Eduardo 36 M  (NSW) 1547 0:54:41 M35-39 56 475    
653 BURGESS Aaron 38 M Randwick (NSW) 152 0:54:42 M35-39 57 476    
665 JENNINGS Mark 36 M  (NSW) 1427 0:54:59 M35-39 58 486    
674 BOURKE Daniel 37 M Leichhardt (NSW) 250 0:55:15 M35-39 59 494    
677 RAY Simon 35 M Randwick (NSW) 306 0:55:18 M35-39 60 496    
680 APOSTOLOUDAS Dimitrios 36 M St Peters (NSW) 245 0:55:23 M35-39 61 499    
681 SZTOR Zar 38 M  (NSW) 1543 0:55:23 M35-39 62 500    
682 O'HARA Garrett 38 M Freshwater (NSW) 299 0:55:25 M35-39 63 501    
705 GUNTHER Richard 39 M Ashford (NSW) 271 0:56:27 M35-39 64 513    
712 ABRAHAMS Alton 39 M  (NSW) 1573 0:57:01 M35-39 65 517    
719 REYNOLDS Dylan 39 M Bronte (NSW) 308 0:57:26 M35-39 66 519    
738 GURNEY Steven 36 M  (NSW) 1515 0:58:13 M35-39 67 532    
739 PAGE Charlie 38 M Randwick (NSW) 1501 0:58:14 M35-39 68 533    
746 PIKE David 36 M Lane Cove (NSW) 302 0:58:38 M35-39 69 539    
760 SOMERFIELD Damon 38 M Stanmore (NSW) 319 0:59:36 M35-39 70 545    
815 PLACE Simon 39 M Paddington (NSW) 303 1:05:01 M35-39 71 572    
835 GILL David 35 M East Ryde (NSW) 266 1:08:29 M35-39 72 580    
12 BRAINE Stuart 40 M Gymea Bay (NSW) 339 0:34:37 M40-44 1 10    
14 APPLEYARD Peter 44 M  (NSW) 1582 0:34:48 M40-44 2 12    
16 TRUPKE Thorsten 43 M Coogee (NSW) 420 0:34:53 M40-44 3 14 Wylies Aces Teams
22 MCDONALD Keith 44 M Coogee (NSW) 392 0:35:23 M40-44 4 20    
31 HAMBY Justin 44 M  (NSW) 1226 0:35:52 M40-44 5 27    
32 RICHARDSON Aaron 40 M  (NSW) 1242 0:35:59 M40-44 6 28    
35 MCCLELLAND John 43 M Newport (NSW) 390 0:36:05 M40-44 7 31    
70 SCHNEIDER Chad 40 M Coogee (NSW) 412 0:38:39 M40-44 8 60 Sea's the Limit A Teams
72 STOCKDALE Jordan 41 M Freshwater (NSW) 416 0:38:42 M40-44 9 62    
74 SCALES Damien 42 M Tamarama (NSW) 411 0:38:54 M40-44 10 63    
77 WILLEY Chris 41 M Vaucluse (NSW) 427 0:38:57 M40-44 11 64    
81 THISTLETHWAITE Matt 41 M Matraville (NSW) 417 0:39:12 M40-44 12 67    
102 FIRMIN Michael 41 M Bronte (NSW) 361 0:40:05 M40-44 13 86    
109 LLOYD Daniel 41 M Randwick (NSW) 384 0:40:29 M40-44 14 93    
115 HEARDER Dixon 42 M Turramurra (NSW) 371 0:40:43 M40-44 15 98    
119 STRINGFELLOW Gavin 44 M  (NSW) 1558 0:40:57 M40-44 16 102    
128 HAWKSLEY Steven 40 M Thirroul (NSW) 370 0:41:15 M40-44 17 108    
129 MORRIS Daniel 41 M Bondi (NSW) 397 0:41:16 M40-44 18 109    
135 SMART Kevin 44 M Queenscliff (NSW) 413 0:41:22 M40-44 19 113    
149 BEST Andrew 44 M Kensington (NSW) 334 0:41:58 M40-44 20 123    
150 HUGHES Peter 43 M  (NSW) 1572 0:42:01 M40-44 21 124    
153 CERNEAZ Peter 42 M Waverton (NSW) 346 0:42:12 M40-44 22 127    
158 PARKINSON Michael 42 M Lidcombe (NSW) 400 0:42:21 M40-44 23 131 Wylies Aces Teams
159 PIKE Tyler 43 M Daceyville (NSW) 403 0:42:21 M40-44 24 132    
180 BANAK Michael 43 M Woolloomooloo (NSW) 332 0:42:53 M40-44 25 148    
182 KING Simon 42 M Fairlight (NSW) 379 0:42:54 M40-44 26 149    
186 POCHE Wayne 42 M Malabar (NSW) 404 0:42:56 M40-44 27 153    
196 LANDMAN Andrew 42 M Sydney (NSW) 191 0:43:10 M40-44 28 161    
200 WEBSDALE James 44 M  (NSW) 1590 0:43:15 M40-44 29 165    
204 MORAN Peter 44 M Randwick (NSW) 396 0:43:23 M40-44 30 169    
205 BRASLER Chris 43 M Manly (NSW) 340 0:43:26 M40-44 31 170    
219 MCEWAN Stephen 40 M West Hoxton (NSW) 393 0:43:50 M40-44 32 179    
220 KEETLEY Richard 41 M Cremorne (NSW) 377 0:43:52 M40-44 33 180    
226 GOW Tim 40 M Tamarama (NSW) 364 0:44:01 M40-44 34 184    
227 CURTIS Sean 43 M Neutral Bay (NSW) 353 0:44:01 M40-44 35 185    
255 SAYER James 42 M Manly (NSW) 409 0:44:54 M40-44 36 206    
261 FUJIKAWA Noritaka 40 M  (NSW) 1437 0:45:03 M40-44 37 210    
265 HARMAN Jim 41 M Bronte (NSW) 368 0:45:08 M40-44 38 212    
287 DI LEO Michael 42 M Wollongong (NSW) 355 0:45:40 M40-44 39 228    
291 HAWKEY Craig 42 M Maroubra (NSW) 369 0:45:45 M40-44 40 230    
314 CALLANDER Matt 42 M Bronte (NSW) 341 0:46:13 M40-44 41 243    
315 PORTAS David 42 M Tennyson (QLD) 405 0:46:18 M40-44 42 244    
325 PAUL James 42 M Maroubra (NSW) 401 0:46:32 M40-44 43 253    
326 DUNNE Peter 42 M Cremorne Pt (NSW) 356 0:46:34 M40-44 44 254    
334 MACMILLAN Gordon 41 M Leichhardt (NSW) 388 0:46:44 M40-44 45 259    
337 BORGETT Hans 40 M  (NSW) 1574 0:46:50 M40-44 46 262    
355 KERRY Ian 43 M Panania (NSW) 378 0:47:17 M40-44 47 271    
372 EASTON Michael 43 M Marrickville (NSW) 357 0:47:39 M40-44 48 282    
377 CRAWFORD Paul 42 M  (NSW) 1291 0:47:43 M40-44 49 287    
378 TRENAMAN Gary 44 M Coogee (NSW) 418 0:47:44 M40-44 50 288    
388 CAMPBELL Gordo 41 M Randwick (NSW) 342 0:47:57 M40-44 51 297    
394 SALAMON Robert 44 M North Bondi (NSW) 408 0:48:05 M40-44 52 302    
403 ADLER Brett 40 M  (NSW) 1240 0:48:17 M40-44 53 310    
407 WHITE Stephen 44 M Menai (NSW) 426 0:48:19 M40-44 54 312    
409 HUGHES Glenn 40 M Randwick (NSW) 373 0:48:20 M40-44 55 314    
413 JAN Edwin 40 M Woollahra (NSW) 376 0:48:25 M40-44 56 318    
417 CHILDS Bradley 43 M Sylvania (NSW) 349 0:48:32 M40-44 57 322    
434 GOZZO Massimo 42 M Bondi (NSW) 365 0:48:50 M40-44 58 335    
443 HALL Ben 42 M Liberty Grove (NSW) 367 0:49:10 M40-44 59 338    
448 LE COUTEUR Michael 42 M Camperdown (NSW) 382 0:49:16 M40-44 60 342    
449 WALKER James 40 M  (NSW) 1529 0:49:18 M40-44 61 343    
457 BOND Guy 42 M  (NSW) 1553 0:49:24 M40-44 62 350    
488 MALLAM Timothy 40 M Randwick (NSW) 389 0:50:17 M40-44 63 369    
490 CHARGE Alex 40 M Lilyfield (NSW) 347 0:50:19 M40-44 64 371    
504 CARBONELL Eduardo 40 M Breakfast Point (NSW) 343 0:50:30 M40-44 65 377    
514 THOMAS Stuart 41 M  (NSW) 1563 0:50:51 M40-44 66 385    
524 PETERS Richard 41 M St Pauls (NSW) 402 0:51:02 M40-44 67 390    
549 VONWILLER Damien 41 M Coogee (NSW) 423 0:51:32 M40-44 68 408    
559 LOWRY Keith 44 M Maroubra (NSW) 386 0:51:49 M40-44 69 415    
573 L'HUILLIER Marc 42 M Malvern East (NSW) 380 0:52:27 M40-44 70 423    
615 IEMMA Matt 40 M  (NSW) 1542 0:53:36 M40-44 71 449    
620 CARTER Simon 40 M Bondi (NSW) 345 0:53:44 M40-44 72 452    
638 ESTES Daniel 44 M Randwick (NSW) 359 0:54:22 M40-44 73 465    
641 BOOKER Chris 43 M Killarney Heights (NSW) 336 0:54:26 M40-44 74 467    
648 LACK Steve 43 M Abbotsford (NSW) 381 0:54:33 M40-44 75 472    
684 NEWTON Tim 41 M Torrens (ACT) 398 0:55:29 M40-44 76 502    
695 STANWIX Paul 43 M Paddington (NSW) 415 0:55:51 M40-44 77 506    
715 LUI Andrew 41 M Picnic Point (NSW) 387 0:57:13 M40-44 78 518    
721 TWOMEY James 40 M Randwick (NSW) 421 0:57:34 M40-44 79 521    
732 LEEMAN Adam 40 M  (NSW) 1485 0:57:54 M40-44 80 528    
740 MOORE Andrew 42 M  (NSW) 1498 0:58:17 M40-44 81 534    
761 MCCREERY Nick 43 M South Coogee (NSW) 391 0:59:37 M40-44 82 546    
772 MARESH Samuel 40 M  (NSW) 1463 1:00:33 M40-44 83 550    
777 BROOKS Robert 43 M  (NSW) 1241 1:00:40 M40-44 84 552    
788 BOYD Jonathan 42 M Drummoyne (NSW) 338 1:01:44 M40-44 85 559    
836 HIRST Ben 40 M Berowra Heights (NSW) 372 1:08:56 M40-44 86 581    
853 CHEN Jacky 44 M Guildford (NSW) 348 1:16:42 M40-44 87 591    
20 MAGNUSSON Craig 48 M Mt Colah (NSW) 469 0:35:08 M45-49 1 18    
28 O'BRIEN David 48 M Berowra (NSW) 485 0:35:45 M45-49 2 24 Willoughby Gold Teams
29 JACKSON Mark 46 M Cronulla (NSW) 462 0:35:48 M45-49 3 25    
39 SIEM Oliver 45 M Manly (NSW) 502 0:36:48 M45-49 4 35    
52 PURCELL Anthony 49 M Strathmore (VIC) 491 0:37:43 M45-49 5 45    
53 MIERS Scott 47 M Kensington (NSW) 477 0:37:44 M45-49 6 46    
58 HOOK Chris 47 M Drummoyne (NSW) 459 0:37:54 M45-49 7 48    
67 GIBBESON Steve 49 M Thirroul (NSW) 449 0:38:28 M45-49 8 57    
97 O'SULLIVAN Mark 47 M Maroubra (NSW) 486 0:39:56 M45-49 9 83    
126 GOLLAN David 45 M Maroubra (NSW) 451 0:41:12 M45-49 10 107    
133 BREEN Neil 45 M Paddington (NSW) 432 0:41:21 M45-49 11 112    
146 CALLAGHAN Steve 48 M Coogee (NSW) 436 0:41:54 M45-49 12 120    
148 REYBURN Colin 49 M North Ryde (NSW) 495 0:41:55 M45-49 13 122    
152 EVERINGHAM Peter 45 M Bondi (NSW) 444 0:42:11 M45-49 14 126    
162 CREMER Glen 46 M  (NSW) 1384 0:42:24 M45-49 15 135    
163 BLANK Vaughn 49 M  (NSW) 1557 0:42:26 M45-49 16 136    
187 MORROW Stuart 47 M Maroubra (NSW) 481 0:42:57 M45-49 17 154    
206 POPHFER Shane 45 M Charmhaven (NSW) 490 0:43:26 M45-49 18 171    
217 DICK Robert 46 M Kensington (NSW) 442 0:43:46 M45-49 19 177    
218 RAESIDE Tony 48 M Randwick (NSW) 492 0:43:48 M45-49 20 178 Wylies Aces Teams
253 MCKELVIE Michael 48 M Bronte (NSW) 474 0:44:54 M45-49 21 204    
258 ANDERSON Spot 48 M Vaucluse (NSW) 430 0:45:00 M45-49 22 208    
266 WORNER Philip 48 M  (NSW) 1566 0:45:09 M45-49 23 213    
275 DUNLOP Anthony 48 M  (NSW) 1349 0:45:21 M45-49 24 218    
292 BARRETT Michael 47 M  (NSW) 1415 0:45:46 M45-49 25 231    
296 HOBBY John 49 M  (NSW) 1591 0:45:52 M45-49 26 234    
304 STEWART Matthew 46 M Forestville (NSW) 511 0:46:03 M45-49 27 238    
317 KRECINA Stephan 45 M Maroubra (NSW) 466 0:46:20 M45-49 28 246    
322 HEAZLETT David 49 M Kensington (NSW) 457 0:46:28 M45-49 29 251    
332 THOMAS Andrew 49 M Queenscliff (NSW) 513 0:46:41 M45-49 30 257    
339 ANDERSON Peter 48 M North Sydney (NSW) 429 0:46:53 M45-49 31 263    
348 YATES Mark 48 M Picnic Point (NSW) 522 0:47:04 M45-49 32 268    
353 STILWELL Evan 45 M  (NSW) 1546 0:47:11 M45-49 33 269    
358 OWEN-BURKE Philip 45 M  (NSW) 1495 0:47:19 M45-49 34 274    
373 SCROOP Michael 48 M Coogee (NSW) 501 0:47:39 M45-49 35 283    
374 WHITE Adrian 48 M  (NSW) 1595 0:47:41 M45-49 36 284    
375 SWLIG Greg 49 M  (NSW) 1348 0:47:42 M45-49 37 285    
376 MILI Mario 45 M Coogee (NSW) 478 0:47:43 M45-49 38 286 Wylies Mixed Bag Teams
379 SCHUR Michael 49 M Bondi Junction (NSW) 500 0:47:44 M45-49 39 289    
380 BRUCE Grant 48 M Eastlakes (NSW) 435 0:47:44 M45-49 40 290 sea's the limit blokes Teams
410 WADE Matthew 46 M  (NSW) 1461 0:48:20 M45-49 41 315    
414 YOUNG Craig 49 M Randwick (NSW) 523 0:48:25 M45-49 42 319    
426 ILLIDGE Rob 46 M Rosebery (NSW) 461 0:48:42 M45-49 43 329    
462 RIGG Andrew 47 M Swansea Heads (NSW) 496 0:49:37 M45-49 44 354    
472 CARROLL Peter 47 M Willoughby (NSW) 437 0:49:53 M45-49 45 358    
480 HINCKS Greg 48 M  (NSW) 1234 0:50:05 M45-49 46 363    
494 COVELLE Tony 46 M Croydon Park (NSW) 439 0:50:21 M45-49 47 372    
517 SMITH Simon 45 M Darling Point (NSW) 507 0:50:54 M45-49 48 386    
522 WOODS Chris 46 M  (NSW) 1359 0:50:59 M45-49 49 389    
527 DAILLY Eric 49 M Miranda (NSW) 440 0:51:05 M45-49 50 392    
541 RANCE Jason 45 M Waverley (NSW) 493 0:51:19 M45-49 51 402    
544 RUSSELL Tony 48 M Kensington (NSW) 498 0:51:21 M45-49 52 405 Team Schein Teams
547 STORIE Ian 47 M South Coogee (NSW) 512 0:51:27 M45-49 53 407    
554 GRIFFITHS Peter 49 M Clovelly (NSW) 453 0:51:39 M45-49 54 411 Team Schein Teams
557 TROTTER David 49 M  (NSW) 1513 0:51:46 M45-49 55 413    
561 COHEN Lawrence 48 M  (NSW) 1307 0:52:01 M45-49 56 417    
569 ROSENTHAL Anthony 45 M Clovelly (NSW) 497 0:52:13 M45-49 57 419    
570 GERING Brian 46 M Bondi (NSW) 1200 0:52:16 M45-49 58 420    
575 CORKILL Will 46 M  (NSW) 1503 0:52:29 M45-49 59 424    
576 RENSFORD Michael 45 M Stanmore (NSW) 494 0:52:29 M45-49 60 425    
591 SLATER Todd 45 M North Bondi (NSW) 504 0:52:45 M45-49 61 431    
598 KALLMEYER Jonathan 49 M North Bondi (NSW) 463 0:52:56 M45-49 62 435    
609 PICKER Craig 48 M Helensburgh (NSW) 489 0:53:18 M45-49 63 443    
610 MOURANT Ian 45 M  (NSW) 1441 0:53:19 M45-49 64 444    
612 WALLACE Rod 45 M  (NSW) 1442 0:53:30 M45-49 65 446    
613 MUNRO Shaun 48 M North Ryde (NSW) 483 0:53:31 M45-49 66 447    
622 DALGIRANIS Mark 47 M  (NSW) 1452 0:53:50 M45-49 67 454    
628 MUIR Glenn 48 M Marrickville (NSW) 482 0:53:58 M45-49 68 457    
630 TILLER Kevin 47 M Bundeena (NSW) 515 0:54:00 M45-49 69 458    
640 HERRING Matthew 49 M  (NSW) 1478 0:54:25 M45-49 70 466    
644 MACAULAY Bruce 45 M  (NSW) 1580 0:54:30 M45-49 71 469    
645 DORE Ced 47 M  (NSW) 1491 0:54:30 M45-49 72 470    
650 HOGGARD Andrew 48 M Darling Point (NSW) 458 0:54:36 M45-49 73 474 Team Schein Teams
660 SMITH Paul 48 M New Lambton (NSW) 506 0:54:48 M45-49 74 482    
672 MCAUGHEY Adam 47 M Stanwell Park (NSW) 472 0:55:10 M45-49 75 492    
687 RAYMOND John 47 M  (NSW) 1532 0:55:41 M45-49 76 503    
688 DAWSON Robin 46 M Coogee (NSW) 441 0:55:41 M45-49 77 504    
689 BENNETT David 46 M Coogee (NSW) 431 0:55:41 M45-49 78 505    
704 WING David 46 M Turramurra (NSW) 521 0:56:24 M45-49 79 512 Team Schein Teams
708 LONG Andrew 45 M Bondi (NSW) 468 0:56:50 M45-49 80 515    
753 RYAN Tony 49 M Beverly Hills (NSW) 499 0:58:53 M45-49 81 541    
765 THOMPSON James 45 M St Leonards (NSW) 514 0:59:57 M45-49 82 547    
791 CAPONAS George 47 M  (NSW) 1511 1:02:01 M45-49 83 561    
792 HILL Nigel 48 M  (NSW) 1583 1:02:04 M45-49 84 562    
796 HARTIGAN Peter 47 M Kingsford (NSW) 455 1:03:13 M45-49 85 565    
804 MARTIN Shaune 46 M Goulburn (NSW) 470 1:03:48 M45-49 86 568    
814 STEELE Glen 46 M Coogee (NSW) 509 1:04:45 M45-49 87 571    
823 GILMARTIN Tommy 49 M  (NSW) 1416 1:05:35 M45-49 88 575    
827 SPRIGGS Simon 45 M Bruce (ACT) 508 1:06:20 M45-49 89 578    
851 GIBSON Malcolm 49 M Coogee (NSW) 450 1:15:03 M45-49 90 589    
852 MORRIS John 46 M Paddington (NSW) 480 1:15:37 M45-49 91 590    
854 ZULMAN Jeffrey 47 M  (NSW) 1568 1:17:16 M45-49 92 592    
17 SKEA Rohan 59 M Milsons Point (NSW) 634 0:35:02 M50-59 1 15    
24 FOX John 50 M Ngunnawal (ACT) 559 0:35:24 M50-59 2 21    
34 MUSTOE Colin 56 M  (NSW) 1207 0:36:02 M50-59 3 30    
37 MILLER Michael 55 M  (NSW) 1477 0:36:22 M50-59 4 33    
38 GATELY Chris 51 M South Coogee (NSW) 562 0:36:32 M50-59 5 34    
49 DELORENZO Stephen 57 M  (NSW) 1276 0:37:35 M50-59 6 42    
66 COLLINS Tim 50 M Willoughby (NSW) 545 0:38:24 M50-59 7 56 Willoughby Gold Teams
68 WIELAND Mark 51 M Vaucluse (NSW) 650 0:38:30 M50-59 8 58    
69 SHORT Phil 58 M Woolooware (NSW) 633 0:38:34 M50-59 9 59    
71 KEEVERS John 59 M  (NSW) 1448 0:38:42 M50-59 10 61    
78 CULLEN Matt 53 M Bronte (NSW) 549 0:39:01 M50-59 11 65    
83 ELLIS Graeme 50 M Mt Lawley (WA) 554 0:39:15 M50-59 12 69    
86 STANDLICK Brian 56 M Bondi Beach (NSW) 642 0:39:22 M50-59 13 72    
92 MCCLURE Ted 53 M Collaroy Plateau (NSW) 599 0:39:47 M50-59 14 78    
111 INGLE Rick 54 M Botany (NSW) 580 0:40:36 M50-59 15 95    
121 ISRAEL Damien 51 M Thirroul (NSW) 581 0:40:59 M50-59 16 104    
122 FREIMAN John 59 M Elizabeth Bay (NSW) 561 0:41:01 M50-59 17 105    
132 HOYLE Mark 55 M  (NSW) 1470 0:41:21 M50-59 18 111    
141 BURKE Richard 50 M Milsons Point (NSW) 531 0:41:48 M50-59 19 115    
143 BELL Graeme 53 M Randwick (NSW) 528 0:41:51 M50-59 20 117    
145 JENKINS Jeffrey 50 M Appin (NSW) 584 0:41:53 M50-59 21 119    
155 BUTCHER Chris 55 M Lane Cove (NSW) 532 0:42:14 M50-59 22 129    
160 SMITH Warren 55 M Kotara (NSW) 638 0:42:22 M50-59 23 133    
166 CRAWFORD Finlay 52 M Randwick (NSW) 547 0:42:30 M50-59 24 139    
167 PALFREY Martin 52 M Bronte (NSW) 616 0:42:35 M50-59 25 140    
183 MOORE Tony 57 M Northbridge (NSW) 607 0:42:54 M50-59 26 150    
188 TRAVERS Paul 50 M Drummoyne (NSW) 646 0:42:57 M50-59 27 155    
193 EPSTEIN David 52 M Queens Park (NSW) 556 0:43:04 M50-59 28 158    
194 WATTS Mick 56 M Wamberal (NSW) 648 0:43:06 M50-59 29 159    
197 COBDEN Simon 53 M Epping (NSW) 542 0:43:11 M50-59 30 162    
198 MCMAHON Trevor 53 M Willoughby (NSW) 605 0:43:12 M50-59 31 163    
199 REDMOND Mark 56 M Bronte (NSW) 624 0:43:14 M50-59 32 164    
202 JAMES David 50 M Waverley (NSW) 583 0:43:19 M50-59 33 167    
209 PANTLE Adam 51 M Randwick (NSW) 617 0:43:30 M50-59 34 173    
221 GREENAWAY Nick 52 M Clovelly (NSW) 566 0:43:56 M50-59 35 181    
222 LACY Leo 57 M Clovelly (NSW) 591 0:43:57 M50-59 36 182    
230 LLOYD David 57 M  (NSW) 1453 0:44:09 M50-59 37 186    
240 GALLAGHER Paul 54 M  (NSW) 1545 0:44:31 M50-59 38 194    
243 KROPMAN Colin 53 M  (NSW) 1465 0:44:35 M50-59 39 197    
244 LLOYD Tim 54 M Otford (NSW) 595 0:44:38 M50-59 40 198    
259 SPRUHAN Mark 51 M Botany (NSW) 640 0:45:02 M50-59 41 209 sea's the limit blokes Teams
277 HURST Paul 55 M Annandale (NSW) 577 0:45:25 M50-59 42 220    
281 AMBROSE Peter 56 M Bronte (NSW) 525 0:45:33 M50-59 43 223    
283 BARNES Michael 58 M Coogee (NSW) 527 0:45:35 M50-59 44 224    
285 HAWTHORNE Ross 53 M Thornleigh (NSW) 570 0:45:36 M50-59 45 226    
293 CARTER Christopher 53 M Rose Park (SA) 539 0:45:48 M50-59 46 232    
297 MCGRATH Michael 58 M Austinmer (NSW) 603 0:45:54 M50-59 47 235    
298 MOSSMAN Mick 54 M Botany (NSW) 610 0:45:56 M50-59 48 236 sea's the limit blokes Teams
305 GREEN Rodney 56 M  (NSW) 1475 0:46:04 M50-59 49 239    
309 LOVELL Nigel 51 M Coogee (NSW) 597 0:46:09 M50-59 50 240    
320 ELLIS Stephen 57 M Killara (NSW) 555 0:46:25 M50-59 51 249    
330 OOSTVEEN Leo 51 M Homebush (NSW) 615 0:46:38 M50-59 52 256    
344 HALL Stephen 57 M  (NSW) 1588 0:46:58 M50-59 53 265    
347 THOMPSON Patrick 57 M Mosman (NSW) 645 0:47:03 M50-59 54 267    
354 SMITH David 52 M Newtown (NSW) 636 0:47:16 M50-59 55 270    
356 CRAWFORD-FISH Michael 54 M Sydney (NSW) 548 0:47:18 M50-59 56 272    
364 MURPHY Jerome 51 M Darlinghurst (NSW) 611 0:47:31 M50-59 57 277    
368 CADDEN John 54 M North Sydney (NSW) 533 0:47:36 M50-59 58 279    
383 MILLER Peter 57 M Queens Park (NSW) 606 0:47:49 M50-59 59 293    
392 GREEN Tim 55 M Randwick (NSW) 565 0:48:01 M50-59 60 300 Wylies Shark Bait Teams
398 PEARSON John 54 M Coogee (NSW) 619 0:48:11 M50-59 61 306    
401 KING Jon 51 M  (NSW) 1586 0:48:13 M50-59 62 308    
402 CALLANDER Hugh 53 M West Pymble (NSW) 535 0:48:15 M50-59 63 309    
415 BOURKE Karl 52 M Hornsby Heights (NSW) 530 0:48:29 M50-59 64 320    
422 MCDOWALL David 58 M Redfern (NSW) 602 0:48:35 M50-59 65 326 Wylies Mixed Bag Teams
430 IANNAZZO Daniel 55 M Hillsdale (NSW) 579 0:48:46 M50-59 66 332    
433 HYLAND Michael 55 M Surry Hills (NSW) 578 0:48:48 M50-59 67 334    
445 SADLER Mick 50 M Glen Alpine (NSW) 629 0:49:11 M50-59 68 340    
450 WOOD Peter 57 M Woolloomooloo (NSW) 652 0:49:18 M50-59 69 344    
453 HAMILTON Alan 53 M  (NSW) 1534 0:49:22 M50-59 70 346    
458 GORDON-SMITH Michael 54 M  (NSW) 1492 0:49:26 M50-59 71 351    
461 ROSS Ian 54 M Maroubra (NSW) 627 0:49:33 M50-59 72 353    
469 KELLY Stephen 51 M  (NSW) 1540 0:49:46 M50-59 73 356    
474 PRATT John 50 M Albury (NSW) 621 0:49:54 M50-59 74 360    
475 HEATHWOOD Scott 51 M Clovelly (NSW) 571 0:49:55 M50-59 75 361    
483 GLASBY Steve 59 M Pallarenda (QLD) 563 0:50:11 M50-59 76 365    
496 DONALDSON Jim 57 M Westleigh (NSW) 552 0:50:22 M50-59 77 373    
513 JOWETT Brett 50 M  (NSW) 1481 0:50:49 M50-59 78 384    
529 OLDFIELD Greg 50 M Cronulla (NSW) 613 0:51:07 M50-59 79 394    
531 OSULLIVAN Tom 55 M  (NSW) 1522 0:51:08 M50-59 80 395    
536 SHLAGER David 50 M Clovelly (NSW) 632 0:51:15 M50-59 81 399    
537 DELGORGE Hubert 55 M Bellevue Hill (NSW) 551 0:51:15 M50-59 82 400    
540 ARMSTRONG Andrew 51 M Oatley (NSW) 526 0:51:17 M50-59 83 401    
542 CAHILL Luke 54 M Coogee (NSW) 534 0:51:20 M50-59 84 403    
550 SNELLING Paul 51 M Botany (NSW) 639 0:51:33 M50-59 85 409 sea's the limit blokes Teams
560 MEERS Geoff 53 M  (NSW) 1341 0:51:49 M50-59 86 416    
566 RADIN Ken 55 M  (NSW) 1494 0:52:09 M50-59 87 418    
581 SMITH Robert 53 M South Coogee (NSW) 637 0:52:36 M50-59 88 427    
592 IVIN Chris 51 M Breakfast Point (NSW) 582 0:52:47 M50-59 89 432    
608 NOWLAN Andrew 50 M  (NSW) 1231 0:53:17 M50-59 90 442    
617 COLCOTT Wayne 57 M Five Dock (NSW) 543 0:53:37 M50-59 91 450    
623 JOHNSTON Michael 54 M Cremorne Point (NSW) 588 0:53:51 M50-59 92 455    
625 CHECKETTS Peter 54 M Manly (NSW) 541 0:53:56 M50-59 93 456    
632 JOHNSTON Wayne 54 M Helensburgh (NSW) 589 0:54:06 M50-59 94 460    
633 TREWIN Glenn 51 M Engadine (NSW) 647 0:54:06 M50-59 95 461    
636 SHAW Michael 55 M  (NSW) 1567 0:54:09 M50-59 96 463    
659 FOSTER Tim 52 M Cammeray (NSW) 558 0:54:48 M50-59 97 481    
662 ROBSON David 56 M Eastlakes (NSW) 625 0:54:51 M50-59 98 484    
664 CUSACK Rob 52 M Roseville (NSW) 550 0:54:58 M50-59 99 485    
667 O'SULLIVAN Tony 51 M Randwick (NSW) 612 0:55:00 M50-59 100 488    
670 COYLE Stephen 51 M  (NSW) 1308 0:55:04 M50-59 101 490    
671 OLLERENSHAW Mike 53 M Balmain (NSW) 614 0:55:07 M50-59 102 491    
673 WRIGHT Stuart 53 M Clovelly (NSW) 653 0:55:13 M50-59 103 493    
679 GRUNDY Richard 51 M Northwood (NSW) 567 0:55:21 M50-59 104 498    
697 PRYDE Ken 54 M  (NSW) 1417 0:56:00 M50-59 105 507    
698 SATHAPANASETHE Thana 55 M  (NSW) 1409 0:56:01 M50-59 106 508    
709 COUSINS Tony 53 M Maroubra (NSW) 546 0:56:57 M50-59 107 516 Wylies Shark Bait Teams
720 ROSEN Mark 55 M Paddington (NSW) 626 0:57:27 M50-59 108 520    
725 CAMERON Philip 53 M Riverview (NSW) 536 0:57:39 M50-59 109 525    
727 HEIGHT Tony 58 M Artarmon (NSW) 572 0:57:48 M50-59 110 527    
733 HENDRICKS Cedric 58 M Lake Haven (NSW) 573 0:57:55 M50-59 111 529    
743 DOBBIN John 52 M  (NSW) 1414 0:58:31 M50-59 112 536    
745 ECKELS Rod 54 M Coogee (NSW) 553 0:58:36 M50-59 113 538    
754 TRUSTRUM Simon 52 M  (NSW) 1269 0:58:56 M50-59 114 542    
756 MCCULLOCH Brett 55 M Callala Bay (NSW) 600 0:59:15 M50-59 115 543    
769 ROSS John 51 M Kingsford (NSW) 628 1:00:15 M50-59 116 549    
773 O'SULLIVAN Gregory 55 M  (NSW) 1293 1:00:33 M50-59 117 551    
778 WILMOTTE Philippe 55 M Maroubra (NSW) 651 1:00:45 M50-59 118 553    
782 YATES Ian 54 M Coogee (NSW) 654 1:00:58 M50-59 119 555    
787 FREELAND Bruce 59 M Kareela (NSW) 560 1:01:33 M50-59 120 558    
790 LANSOM Greg 57 M Cordeaux Heights (NSW) 592 1:01:55 M50-59 121 560    
794 HUNT Colin 53 M Casula (NSW) 574 1:02:25 M50-59 122 564    
797 HIRST Chris 52 M  (NSW) 1270 1:03:15 M50-59 123 566    
798 BEROWNE Jerry 56 M Randwick (NSW) 529 1:03:18 M50-59 124 567    
806 RUGLESS Mark 50 M  (NSW) 1577 1:04:10 M50-59 125 569    
821 SUMMERFIELD Ross 56 M Rozelle (NSW) 644 1:05:27 M50-59 126 573    
837 GOOCH Mark 58 M  (NSW) 1527 1:09:13 M50-59 127 582    
841 SCHAAFSMA Mark 50 M North Ryde (NSW) 631 1:10:21 M50-59 128 584    
842 PUTTICK Greg 58 M Randwick (NSW) 622 1:10:28 M50-59 129 585    
855 LEES Rob 53 M  (NSW) 1346 1:17:29 M50-59 130 593    
94 BALDOCK Cyril 70 M Bondi Beach (NSW) 656 0:39:48 M60+ 1 80    
117 THRUPP Wayne 60 M Boondall (QLD) 687 0:40:52 M60+ 2 100    
201 AYRES Michael 63 M Kensington (NSW) 655 0:43:18 M60+ 3 166    
251 ZOELLER Stephen 63 M Mona Vale (NSW) 692 0:44:51 M60+ 4 202    
279 MOLESWORTH Rodney 66 M Redfern (NSW) 677 0:45:27 M60+ 5 222    
321 HOLT Chris 66 M Clovelly (NSW) 670 0:46:27 M60+ 6 250    
382 KERR Peter 63 M Cronulla (NSW) 674 0:47:45 M60+ 7 292    
384 MOSES James 63 M  (NSW) 1530 0:47:49 M60+ 8 294    
406 BURNS Stephen 63 M Waverley (NSW) 660 0:48:19 M60+ 9 311    
421 LUSCOMBE Garry 61 M  (NSW) 1201 0:48:34 M60+ 10 325    
429 MATHER Tim 68 M Jerrabomberra (NSW) 675 0:48:45 M60+ 11 331    
439 BUCKLEY David 62 M Potts Point (NSW) 657 0:49:04 M60+ 12 336    
486 WIDDERS Phil 60 M Dolans Bay (NSW) 690 0:50:14 M60+ 13 367    
489 BURNS Michael 60 M Merewether (NSW) 659 0:50:18 M60+ 14 370    
533 HOLT Philip 62 M Castlecrag (NSW) 671 0:51:11 M60+ 15 396    
601 RUSS Craig 62 M Gymea (NSW) 682 0:52:59 M60+ 16 437    
637 EDGHILL Paul 60 M Picnic Point (NSW) 663 0:54:10 M60+ 17 464    
654 ROSS Alastair 60 M Wentworth. Falls (NSW) 681 0:54:45 M60+ 18 477    
658 RIBOLDI Gus 63 M Castle Hill (NSW) 680 0:54:47 M60+ 19 480    
702 ANDERTON Robert 62 M  (NSW) 1216 0:56:06 M60+ 20 510    
703 WHEELER Jeremy 64 M Huntleys Cove (NSW) 689 0:56:13 M60+ 21 511    
723